آموزش نحوه استفاده از Migrate و Legacy جهت keil 5 گام به گام

آموزش نحوه استفاده از Migrate و Legacy جهت keil 5

آموزش نحوه استفاده از Migrate و Legacy جهت keil 5 گام به گام

آموزش نحوه استفاده از Migrate و Legacy جهت keil 5 ، اگر از پروژه هایی استفاده می کنید که بر مبنای Keil 4 هستند و هم اکنون قصد استفاده از Keil 5 را دارید و در انتخاب روش سردرگم هستید و یا نمی توانید بهترین تصمیم را بگیرید سری ویویوهای آموزشی Embedded Sys را از mbed.ir از دست ندید. گام سوم را با ویدیوی 13 دقیقه ای ذیل بردارید و گام به گام مشکلاتتون رو مرتفع کنید.

یکی از محبوب ترین محیط های توسعه و کامپایلرهای میکروهای ARM محیط توسعه Keil می باشد. از آنجایی که دنیای الکترونیک و برنامه نویسی روز به روز در حال دگرگونی است، این اواخر شاهد تغییر ساختاری Keil 4 و به وجود آمدن Keil 5 بودیم. به همین ترتیب از آنجایی که نسخه های آینده میکروها در keil 5 ساپورت خواهند شد، بهتر است تغییر و آپدیت شدن را از همین الان شروع کنید.

آموزش نحوه استفاده از Migrate و Legacy جهت keil 5 ، ویدئویی و کاملا روان و گام به گام می باشد. حتی اگر شما تجربه ی خاصی در استفاده از میکرو و محیط Keil ندارید. کافیست مراحل را یکی پس از دیگری مطابق آنچه در فیلم آموزشی می بینید گام به گام جلو بروید و تنظیمات را انجام دهید.

در ویدویوی آموزشی قبل با آموزش نحوه نصب پک های keil 5 آشنا شدید ویدیوی این قسمت را در ذیل مشاهده بفرمایید.

آموزش نحوه استفاده از Migrate و Legacy جهت keil 5

در قسمت بعدی  آموزش نحوه استفاده از Migrate و Legacy جهت keil 5  ، با ایجاد یک پروژه جدید برمبنای ساختار Keil 5 آشنا خواهیم شد و تمام نکات ریز و درشت همراه با آن را بررسی خواهیم کرد. لینک ذیل را جهت مشاهده بخش بعدی آموزش دنبال بفرمایید.

به زودی …

معرفی یک برد عملیاتی جهت شروع سریع و انجام پروژه های حرفه ای با آموزش های رایگان بر مبنای پردازنده LPC1768

EasyMCU_Zcross

جهت ارتقاء سطح و کیفیت آموزش ها نظرات خودتون را راجع به ویدئوی آموزشی “آموزش نحوه استفاده از Migrate و Legacy جهت keil 5 ” از قسمت نظرات پایین همین صفحه، با ما در میان بگذارید.

جهت مطلع شدن از آموزش های جدید به خبرنامه ی MBED بپیوندید.

نظر بدهید