آموزش نحوه نصب و کرک Keil 5 گام به گام

آموزش نحوه نصب و کرک Keil 5

آموزش نحوه نصب و کرک Keil 5 گام به گام

آموزش نحوه نصب و کرک Keil 5 ، اگر در شروع کار با Keil 5 و نحوه نصب آن مشکل دارید. و پکیج های جدیدی که به Keil 5 اضافه شده اند و نسخه های Legacy support و … برای شما پیچیده و غیر قابل درک است. یا محیط توسعه ی Keil 4 را ترجیح می دهید. سری ویویوهای آموزشی Embedded Sys رو از mbed.ir از دست ندید. گام اول رو با ویدیوی 8 دقیقه ای ذیل بردارید و گام به گام مشکلاتتون رو مرتفع کنید.

یکی از محبوب ترین محیط های توسعه و کامپایلرهای میکروهای ARM محیط توسعه Keil می باشد. از آنجایی که دنیای الکترونیک و برنامه نویسی روز به روز در حال دگرگونی است، این اواخر شاهد تغییر ساختاری Keil 4 و به وجود آمدن Keil 5 بودیم. به همین ترتیب از آنجایی که نسخه های آینده میکروها در keil 5 ساپورت خواهند شد، بهتر است تغییر و آپدیت شدن را از همین الان شروع کنید.

آموزش نحوه نصب و کرک Keil 5 ، ویدئویی و کاملا روان و گام به گام می باشد. حتی اگر شما تجربه ی خاصی در استفاده از میکرو و محیط Keil ندارید. کافیست مراحل را یکی پس از دیگری مطابق آنچه در فیلم آموزشی می بینید گام به گام جلو بروید و تنظیمات را انجام دهید.

ویدیوی بخش اول را در ذیل مشاهده بفرمایید.

آموزش نحوه نصب و کرک Keil 5

در قسمت دوم آموزش نحوه ی نصب و کرک Keil5 با نحوه ی اضافه کردن پک های مورد نیاز و تمام نکات ریز و درشت همراه با آن آشنا خواهید شد. لینک ذیل را جهت مشاهده بخش بعدی آموزش دنبال بفرمایید.

آموزش اضافه کردن پک های مورد نیاز

معرفی یک برد عملیاتی جهت شروع سریع و انجام پروژه های حرفه ای با آموزش های رایگان بر مبنای پردازنده LPC1768

EasyMCU_Zcross

جهت ارتقاء سطح و کیفیت آموزش ها نظرات خودتون رو راجع به ویدئوی آموزشی “آموزش نحوه نصب و کرک Keil 5” از قسمت نظرات پایین همین صفحه، با ما در میان بگذارید.

جهت مطلع شدن از آموزش های جدید به خبرنامه ی MBED بپیوندید.

نوشته شده توسط mZandi

نظر بدهید