آموزش نحوه استفاده از Migrate و Legacy جهت keil 5

آموزش نحوه استفاده از Migrate و Legacy جهت keil 5 گام به گام

آموزش نحوه استفاده از Migrate و Legacy جهت keil 5 ، اگر از پروژه هایی استفاده می کنید که بر مبنای Keil 4 هستند و هم اکنون قصد استفاده از Keil 5 را دارید و در انتخاب روش سردرگم هستید و یا نمی توانید بهترین تصمیم را بگیرید سری ویویوهای آموزشی Embedded Sys را از mbed.ir از دست ندید. گام سوم را با ویدیوی 13 دقیقه ای ذیل بردارید و گام به گام مشکلاتتون رو مرتفع کنید.

آموزش نحوه نصب پک های keil 5

آموزش نحوه نصب پک های keil 5 گام به گام

آموزش نحوه نصب پک های keil 5 ، اگر در شروع کار با Keil 5 و نحوه نصب آن مشکل دارید. و پکیج های جدیدی که به Keil 5 اضافه شده اند و نسخه های Legacy support و ... برای شما پیچیده و غیر قابل درک است. یا محیط توسعه ی Keil 4 را ترجیح می دهید. سری ویویوهای آموزشی Embedded Sys رو از mbed.ir از دست ندید. گام دوم رو با ویدیوی 17 دقیقه ای ذیل بردارید و گام به گام مشکلاتتون رو مرتفع کنید.

آموزش نحوه نصب و کرک Keil 5

آموزش نحوه نصب و کرک Keil 5 گام به گام

آموزش نحوه نصب و کرک Keil 5 ، اگر در شروع کار با Keil 5 و نحوه نصب آن مشکل دارید. و پکیج های جدیدی که به Keil 5 اضافه شده اند و نسخه های Legacy support و ... برای شما پیچیده و غیر قابل درک است. یا محیط توسعه ی Keil 4 را ترجیح می دهید. سری ویویوهای آموزشی Embedded Sys رو از mbed.ir از دست ندید. گام اول رو با ویدیوی 8 دقیقه ای ذیل بردارید و گام به گام مشکلاتتون رو مرتفع کنید.

تولید PWM توسط تایمر0 در بسکام

تولید PWM توسط تایمر0 در بسکام امکان پذیر است؟! این سری از آموزش های در کوچه پس کوچه های الکترونیک رو به نحوه ی تولید PWM توسط تایمر0 در بسکام می پردازیم. حتما برای شما هم پیش آمده که قصد تولید PWM توسط تایمر0 در بسکام رو داشتید، اما تولید PWM فقط  با تایمر1 امکان پذیر بوده. به همین ترتیب این قضیه رفته رفته خیلی آزار دهنده شده.

گرفتن خروجی مستقیم bin از Keil

گرفتن خروجی مستقیم bin از Keil امکان پذیر هست؟!

اگر شما هم از بوت لودر برای پروگرام کردن میکروهای ARM مد نظرتون استفاده می کنید، قطعا می دونید که برای استفاده از این روش نیاز به فایل خروجی کامپایل شده با فرمت bin. دارید. همینطور اگر از محیط Keil برای کد زنی استفاده می کنید، مطلع هستید که به صورت پیشفرض keil خروجی bin. تولید نمی کنه. بنابراین احتمالا مجبور به استفاده از نرم افزارهای واسط برای تبدیل hex به bin می شید که این روش در دراز مدت واقعا آزار دهنده خواهد بود. و اما راه حل ...! ( گرفتن خروجی مستقیم bin از Keil !)

شروع کار با AT91SAM7X256 در Keil

اگر به تازگی به وادی ARM پیوسته اید و در شروع کار با AT91SAM7X256 در Keil مشکل دارید و نمی دانید تنظیمات ابتدایی keil چگونه و به چه دلیل است ویدئوی 5 + 7 دقیقه ای پایین را ببینید تا در شروع کار با AT91SAM7X256 در Keil مشکلاتتون مرتفع شود.

نحوه ی کار با شبیه ساز Keil

یکی از ابزارهای بدرد بخور و کارامد Keil ، ابزار شبیه ساز Keil می باشد که به واسطه ی این ابزار قدرتمند شما قادر خواهید بود بدون تهیه ی سخت افزار و صرف هزینه های آنچنانی، برنامه ی مورد نظر خود را نوشته و به یادگیری بپردازید و در محیط شبیه ساز ( simulator ) نرم افزار Keil به شبیه سازی کدهای خود بپردازید و آمکان بررسی و Debug خط به خط کد های نوشته شده توسط خودتون رو داشته باشید.

شروع کار با keil برای LPC1768

شروع کار با keil برای LPC1768

اگر در شروع کار با keil برای LPC1768 مشکل دارید و نمی دانید تنظیمات ابتدایی keil چگونه و به چه دلیل است ویدئوی 8 + 11 دقیقه ای پایین را ببینید تا در شروع کار با keil برای LPC1768 مشکلاتتون مرتفع شود.

ساخت پروگرامر USB جیبی برای AVR

این جلسه از سری آموزش های ” در کوچه پس کوچه های الکترونیک “ را به معرفی و نحوه ساخت پروگرامر USB جیبی برای AVR ، که در واقع یک نمونه Clone از پروگرامر STK500 می باشد اختصاص می دهیم. مزیت اصلی این پروگرامر ویژگی استفاده از پروتکل HID می باشد، یعنی برای شناساندن پروگرامر خود به ویندوزهای مختلف چه نسخه 32 و چه 64 بیتی بدون کوچک ترین زحمتی و بدون نیاز به درایو جداگانه ای ، کافی است پروگرامر خود را از طریق کابل USB به کامپیوتر متصل کنید و از طریق برنامه Sinaprog با پروگرامر ارتباط برقرار کنید و میکروهای مد نظر رو پروگرام کنید! در ادامه با نحوه ساخت پروگرامر USB جیبی برای AVR بیشتر آشنا خواهید شد.