نحوه ی کار با شبیه ساز Keil

نحوه ی کار با شبیه ساز Keil

یکی از ابزارهای بدرد بخور و کارامد Keil ، ابزار شبیه ساز Keil می باشد که به واسطه ی این ابزار قدرتمند شما قادر خواهید بود بدون تهیه ی سخت افزار و صرف هزینه های آنچنانی، برنامه ی مورد نظر خود را نوشته و به یادگیری بپردازید و در محیط شبیه ساز ( simulator ) نرم افزار Keil به شبیه سازی کدهای خود بپردازید و آمکان بررسی و Debug خط به خط کد های نوشته شده توسط خودتون رو داشته باشید.

در ویدئوی پیش رو خواهید دید نحوه ی کار با شبیه ساز Keil و محیط simulator و Debug نرم افزار Keil به چه صورت خواهد بود. چه تنظیماتی برای شبیه سازی سمت نرم افزار Keil مورد نیاز می باشد و چه تفاوتی برای شبیه سازی میکروکنترلرهای مختلف وجود دارد.

همینطور بعد از فراگرفتن نحوه ی تنظیمات، با بررسی یک کد و مثال عملی ، نحوه ی کار با شبیه ساز Keil و دیباگ( Debug ) خط به خط کدها را نیز فرا خواهید گرفت و قادرید با استفاده از شبیه سازی و محیط شبیه ساز Keil پروژه های خودتون رو بررسی، دیباگ و رفع عیب کنید و همه ی اینها را با صرف حداقل هزینه ی ممکن برای پروژه خود انجام خواهید داد.

ویدئو نحوه ی کار با شبیه ساز Keil

دانلود ویدئو با کیفیت بالاتر از مدیا فایر

برای دانلود پروژه و مثال شبیه سازی از لینک زیر استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم موضوعات ذیل رو هم ببینید:

جهت ارتقاء سطح و کیفیت آموزش ها نظرات خودتون رو راجع به ویدئوی آموزشی “نحوه ی کار با شبیه ساز Keil” از قسمت نظرات پایین همین صفحه یا تماس با ما ، با ما در میان بگذارید.

جهت مطلع شدن از آموزش های جدید به خبرنامه ی MBED بپیوندید.

نوشته شده توسط mZandi

نظر بدهید