آموزش برنامه نویسی

ارائه آموزش های برنامه نویسی در زمینه سیستم های امبد (Embedded Systems) و برنامه نویسی کامپیوتر

بردهای الکترونیکی کاربردی

ارائه بردهای الکترونیکی کاربردی با ساپورت کامل نرم افزاری و سخت افزاری جهت اجرای انواع پروژه های الکترونیکی

بهبود فردی

ارائه مطالب بهبود فردی جهت ارتقاء کیفی سطح عملیاتی آموزش پذیران، به لحاظ اصول اخلاقی، ارتباطی و مهارتی

دسته بندی ها

آموزش های ویدئویی

نحوه پروگرام کردن AVR و تنظیم فیوزبیت ها

4.33 3 رای
 

اگر هنوز در تنظیم فیوزبیت ها مشکل دارید و یا به تازگی قصد کردید کار عملی با میکروکنترلرهای AVR رو تجربه کنید و نمی دونید از کجا شروع کنید و در مراحل ابتدایی کار با مشکل مواجه شدید، با دیدن بسته آموزشی پیش رو نحوه پروگرام کردن و تنظیم فیوزبیت های AVR را به صورت گام به گام فرا خواهید گرفت. همینطور افراد مجرب تر با فوت و فن های کوزه گری ارائه شده برای فیوزبیت ها می توانند این بسته آموزشی را پذیرا باشند.

لینک های دانلود بعد از پرداخت برای شما نشان داده می شوند و یک نسخه هم برای شما ایمیل می شود.بعد از خرید در صورت عدم رضایت شما از محصول ، 80% وجه پرداختی به شما برگردانده می شود.

جهت خرید راحت و دریافت لینک مستقیم دانلود روی دکمه ” خرید سریع “  کلیک کنید.

group104
9900تومان

Zcross _ EasyMCU NXP LPC1768

4.00 3 رای
 

برد Zcross _ EasyMCU NXP LPC1768 امکان طراحی پروتوتایپ (نمونه اولیه) را بدون درگیر شدن با جزئیات سطح پایین میکروکنترلر فراهم می سازد. بنابراین طراح سریعتر از هر زمانی می تواند پیاده سازی عملی را تجربه کند، توسط نرم افزار معروف Keil سناریوی عملکرد را بنویسد، کد ماشین تولید کند و با یک drag-and-drop ساده، میکروکنترلر LPC1768 Cortex-M3 ساخت شرکت NXP استفاده شده در برد را برنامه ریزی کند!
علاقه مندان و مهندسانی که به تازگی به وادی Embedded applications پیوستند (یا قصد پیوستن دارند) با استفاده از این برد می توانند پروتوتایپ محصولات واقعی میکروکنترلری ایجاد کنند، در حالی که مهندسان با تجربه می توانند در مراحل اولیه ی توسعه ی محصولات جدید از این برد استفاده کنند. همه ی ابزارهای مورد نیاز برای طراحی محیاست تا ایده های جدید بتوانند به سرعت تست و خلق شوند.

group43
145000تومان

ساخت کتابخانه قطعات توسط Altium

5.00 6 رای
 

بسته آموزشی پیش رو می تونید روش صحیح طراحی قطعات رو یاد بگیرید. در این بسته از نرم افزار قدرتمند آلتیوم دیزاینر ( Altium Designer ) برای طراحی قطعات استفاده می شود و حتی اگر تجربه ی کار با آلتیوم دیزاینر را ندارید و یا اطلاعات تخصصی ندارید، نگران نباشید، آموزش کاملا تصویری، عملی و گویاست.

لینک های دانلود بعد از پرداخت برای شما نشان داده می شوند و یک نسخه هم برای شما ایمیل می شود.بعد از خرید در صورت عدم رضایت شما از محصول ، 80% وجه پرداختی به شما برگردانده می شود.

جهت خرید راحت و دریافت لینک مستقیم دانلود روی دکمه ” خرید سریع “  کلیک کنید.

group46
10000تومان

ساخت مبدل ولتاژ به جریان 4 تا 20 میلی آمپر

5.00 2 رای
 

بسته ی آموزشی ساخت مبدل ولتاژ به جریان 4 تا 20 میلی آمپر، شامل دو پروژه ی آموزشی است که اطلاعات دمایی سنسور دمای lm335 را به روش یاد شده ( تبدیل اطلاعات دمایی سنسور به جریان 4 تا 20 میلی آمپر ، و به صورت عکس ، تبدیل جریان به اطلاعات دمایی ) به دستگاهی دیگر در فاصله ی دور تر می رساند و مقادیر دما توسط LCD کاراکتری سمت هر دو دستگاه به نمایش در می آید. پروژه بر مبنای میکرو کنترلر AVR و محیط برنامه نویسی Codevision AVR به زبان C هست.

لینک های دانلود بعد از پرداخت برای شما نشان داده می شوند و یک نسخه هم برای شما ایمیل می شود.

جهت خرید راحت و دریافت لینک مستقیم دانلود روی دکمه ” خرید سریع “  کلیک کنید.

group31
29900تومان
دسته بندی ها

پادکست ها

با ادراک حال دلمون رو خوب کنیم

بدون امتیاز 0 رای
 

با ادراک حال دلمون رو خوب کنیم

در این پادکست تلاش شده، که با بیان مفهوم ادراک و بیان مثال های متعدد، بتونیم با مخاطبانمان چه در جامعه و چه در خانواده ارتباط موثرتری داشته باشیم، به بیان دیگه با ادراک می تونیم از زاویه دیدهای متقاوتی به واقعیات نگاه کنیم، همدیگه رو درک کنیم و تعارضات رو حل کنیم و در گام های بعدی اصلا اجازه ندیم تعارضی پیش بیاد. به این ترتیب در نهایت تمرین های ساده ای ارائه می شه که به صورت عملی بتونیم از این بحث بهره ببریم و به صورت عملی در زندگیمون پیاده سازیش کنیم.

group1
5000تومان